15 РОКІВ НА РИНКУ

ВИРОБНИЦТВО ВИРОБІВ ТА ОБРОБКА МЕТАЛІВ.

Наша компанія працює на ринку з 2008 року. Ми команда професіоналів, яка успішно виконує свою роботу вже понад 15 років! Над Вашим замовленням працюють найкращі фахівці з великим досвідом роботи у своєму напрямку. Система нашої роботи побудована на заохоченні ініціативи, дотримання чи випередження термінів та суворого виконання інструкцій виробництва. Кожен співробітник зацікавлений у якісній та швидкій роботі на своїй ділянці. Тому наша компанія працює як один злагоджений механізм для забезпечення найкращого результату для замовника! Весь свій накопичений досвід, отриманий не тільки наполегливою працею, але й методом спроб і помилок, ми впроваджуємо в існуюче виробництво на благо наших клієнтів. Усі складнощі, які ми подолали у процесі нашої роботи, зробили нас сильнішими та надали нашій команді впевненості у завтрашньому дні. Ми бачимо розвиток компанії та розуміємо, що в майбутньому ми станемо ще кращими для Вас, наші замовники!

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

ОФІС І ВСІ ВИРОБНИЧІ ЦЕХИ РОЗМІЩЕНІ НА ОДНІЙ ТЕРИТОРІЇ.

Наше підприємство розташоване на чотирьох основних майданчиках.

  • Офіс знаходиться у безпосередній близькості від виробничих площ. Тут Ви можете оформити замовлення, отримати консультацію наших спеціалістів, прорахувати кошторис чи попередньо замовити конструкторську розробку для подальшого прорахунку.

  • Виробничі потужності розташовані неподалік одне від одного. У першому знаходяться всі високоточні ЧПУ верстати з яким детальніше Ви можете ознайомитися в рубриці НАШЕ ОБЛАДНАННЯ.

  • У другому цеху ми проводимо всі зварювально-слюсарні роботи (виконуємо зварювання напівавтоматом, контактне, аргонно-дугове зварювання та приварне кріплення (шпильки різьбові). У цьому ж приміщенні проводиться зачистка зварних швів, полірування, шліфування, свердління, зенкування, токарно-фрезерні роботи та збирання виробів з подальшим заклепковим з’єднанням та встановленням клепальних гайок (бонки).

  • Завершальний цикл виробництва перебуває у третьому цеху. У ньому ми готуємо деталі до фарбування полімерним покриттям, здійснюємо сам процес, а також перевіряємо та запаковуємо вироби перед відвантаженням клієнту.

Спільне розташування дозволяє нам бути єдиною командою, ретельніше контролювати весь процес виробництва. А також на кожному етапі приймати найвигідніші та оптимальні рішення для найкращої реалізації Вашого замовлення.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА І ДО КОЖНОГО ЗАМОВЛЕННЯ.

Наша компанія практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми працюємо як з великими замовленнями, з невелікими партіями чи оформлюємо індивідуальне приватне замовлення навіть в кількості однієї штуки. Наші виробничі потужності дають змогу виготовляти великі партії продукції в розумні терміни. Ціна обумовлюється виходячи з обсягу продукції, складності робіт, витраченого часу та інших ресурсів компанії. Постійні клієнти можуть розраховувати більш лояльну цінову політику стосовно себе. Це знижки, пріоритети у виробництві, додатковий сервіс. Ми любимо та цінуємо кожного нашого клієнта!

ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2015 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СЕРЕД МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ.

Ми знаємо як складно заробляти свою репутацію і напрацювати постійних клієнтів, тому ми дуже серйозно ставимося до контролю якості продукції, що випускається, або послуги, що виробляється. Дуже ретельно обираємо партнерів та постачальників — працюємо лише з перевіреними та надійними. Адже кінцевий результат багато в чому залежить від сировини, матеріалів, обладнання, що використовується. Наші старання та вкладена праця були відзначені у 2015 році. Цього року компанія “Метал-А Трейд” отримала звання “Лідер галузі 2015 у Київській області серед малих підприємств”. Ми дуже пишаємось тим, що були визнані лідерами у своїй галузі. Тому завжди якість нашої продукції знаходиться на висоті. Звертайтеся до нас із замовленнями та самі переконайтесь у цьому!

ДОТРИМАННЯ СТРОКІВ

МИ ЦІНУЄМО ЧАС КЛІЄНТІВ, ЯК СВІЙ.

Ми розуміємо всю важливість випуску продукції або послуги точно у відведений час. Форс-мажорні ситуації, які можуть виникати у процесі виробництва, ми вирішуємо у максимально стислий термін. Намагаємось при плануванні виробництва робити зазори у часі та передбачити всі можливі нюанси та затримки. Наш великий досвід роботи дозволяє звести всі ризики до мінімуму і видавати готовий продукт точно в обумовлені терміни. Завжди ведемо діалог із замовником. Проводимо інформування про можливі похибки часу в процесі організації та ведення замовлення. Це і є професіоналізм. При роботі з нами Ви можете переконатися, що на кожному етапі реалізації замовлення у нас працюють професіонали та знавці своєї справи.

НАШ ДОСВІД    ЦЕ ЯКІСТЬ ДЛЯ ВАС

ПРАЦЮЙТЕ З НАМИ І ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ!

НАШІ ПЕРЕВАГИ   ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ І МИ ДОМОВИМОСЬ!

ПРАЦЮЄМО З 2008 РОКУ

15 РОКІВ НА РИНКУ

ОФІС ТА ВИРОБНИЦТВО РАЗОМ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

ЛІДЕР ГАЛУЗІ В 2015 РОЦІ

ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД