ГНУТТЯ МЕТАЛУ

ГНУТТЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

about-1about-2

Гнуття металу є однією з найпопулярніших послуг у виробництві металоконструкцій. Застосовується вона, щоб надати всій заготівлі, або її частинам вигнуту форму. Допомагає впоратися з цією операцією згинальний прес із числовим програмним забезпеченням (ЧПУ).
Виробництво має два листозгинальні преси DURMA-AD-R25100 (max. довжина 2500мм) Туреччина, а також AMADA-HFE-5012 (max. довжина 1200мм) Японія. Це дозволяє здійснювати згинальні роботи ЧПУ різного рівня складності, а наші замовники можуть порадіти не лише виконанням якісних робіт, а й стислими термінами на виробництво замовлення.

about-1about-2

Важливий критерій гнуття листового металу з ЧПУ є наявність коректних файлів. Тільки при коректно розроблених кресленнях (pdf файлів) ми зможемо досягти максимальної точності готового виробу. Замовивши послуги у нас, наші фахівці перевірять надані Вами креслення, за потреби узгоджено внесуть технологічні зміни та виконають процес гнуття. Ви отримаєте замовлення з дотриманням усіх вимог в короткі терміни.
Для наших клієнтів ми використовуємо гнучку систему ціноутворення. Ціна виводиться виходячи з часових витрат обладнання. Для наших клієнтів із серійними замовленнями на постійній основі діють фіксовані ціни.
Виконання гнуття можливе на різних матеріалах, але не на всіх. При замовленні виробу необхідно приділяти увагу підбору матеріалів, вироби з низьковуглецевих, оцинкованих сплавів добре піддаються обробці, алюміній залежно від марки може тріскатися,а деяка нержавійка вимагає додаткового розгляду, однакові деталі можуть гнутися з різними похибками.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛИСТОЗГИНАЛЬНОГО ВЕРСТАТА ЧПУ:

about-1about-2

Відповідність товщини металу (позначена «S») та довжини його згину (позначена «L»).

– S = 0,5 – 3 мм : L < 2500 мм;
– S = 4 мм : L < 2000 мм;
– S = 5 мм : L < 1500 мм;
– S = 6 мм : L < 1000 мм;
– S = 8 мм : L < 500 мм.
Також ми маємо можливість зігнути метал під певним радіусом (R), мінімальний R10мм з кроком збільшення 2,5мм до R50мм. На сьогоднішній день у нас невеликий примітивний трубозгин. Наш ручний верстат працює тільки за допомогою фізичної сили. Повторюваність деталей досягти складніше, оскільки фахівцю потрібно кілька разів пропустити заготовки через вальці, щоб досягти заданого результату, людський фактор швидкість прокатки чи сила натискання не дась абсолютно однаковіх деталей з витриманими розмірами до 1мм, але для деяких замовлень це підходящий варіант.
Товщина металевого листа, що обробляється, від 0,5 мм до 2 мм, максимальна довжина згину до 800 мм. Для труби квадратної R від 100 до 500мм, круглої R від 300 мм до 500 мм.
ВАЖЛИВО! Рифлені листи в обробку на ЧПУ обладнання не приймаємо!
Для детальншої інформації    звертайтеся до наших консультантів.

Робіть у нас вироби під замовлення!

Ми з радістю надамо Вам послуги   з гнуття чорного металу, нержавіючої сталі, оцинкованого металу або алюмінію

за розумною ціною!

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Заповніть форму для розгляду можливості та вартості виготовлення замовлення.