РОЗКРІЙ НА КОРДИНАТНО-ПРОБИВНОМУ ПРЕСІ

ПРОБИТТЯ / ПЕРФОРАЦІЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

about-1about-2

Розкрій на координатно-пробивному пресі, що здійснюється нашою компанією, — це процес, що дозволяє виробляти в заготовках з листового металу отвори за заданими координатами. По простому, це ударний верстат з різними видами насадок (коло, квадрат, прямокутник, шестикутник …), які роблять отвори в листі металу або створюють заготівку необхідної форми на замовлення клієнта.
Пробивка металу або штампування (в народі), дозволяє розкроїти вироби за допомогою dxf файлів (розгорток) з високою точністю до 0,05мм. У порівнянні з лазерним розкрієм металу, пробивка листа пресом менш ресурсно-витратний, відповідно ціна за роботи оцінюється в рази дешевше. Перевага цінової політики та швидкості обробки деталей створює конкуренцію іншим видам розкрою, але тільки в тому випадку якщо вироби мають кутовий контур і зроблений з тонкого металу. Наш висічний верстат працює з тонколистовим металом не більше 2 мм. Після обробки на заготівках залишаються залишки перетинок, якщо у Вас високі вимоги до кромки виробу, тоді необхідно додатково обробляти їх механічним шляхом (вручну, болгаркою)

about-1about-2

В наявності підприємства один координатно-пробивний (ЧПУ) прес японської фірми «AMADA» модель Vipros 2510.
Серед наших послуг: повне пробивання отворів (розкрій), паклювання, формування, штампування, жалюзі, замки, містки та витяжка металу. Робоче поле револьверного преса 1250 мм на 3000 мм. По товщині металу обмежені: чорна сталь та оцинкування від 0,5 мм до 2 мм, нержавіюча сталь від 0,5 мм до 1 мм.

ПРИКЛАДИ ТИПОВИХ ВИРОБІВ ДЛЯ РОЗКРОЮ НА КООРДИНАТНО-ПРОБИВНОМУ ПРЕСІ:

about-1about-2

При роботі з давальницькою сировиною та наявності файлів dxf для розкрою терміни виготовлення скорочуються до 3-5 робочих днів, залежно від обсягу робіт.

– ПЕРФОРАЦІЯ ЛИСТІВ ;

– КОРПУСИ, КОРОБА МЕТАЛЕВІ ПІД ОБЛАДНАННЯ;

– ПЕРФОРОВАНІ ПЛАНКИ;

– СКЛАДСЬКІ СТАЛАЖІ, ШАФИ;

– КРІПЕЛЬНІ ДЕТАЛІ;

– ОБЛИЦЮВАННЯ, ПАНЕЛІ;

– ОФІСНІ МЕБЛІ З МЕТАЛУ;

– ПРОФІЛІ ТА ІН.

ПОСЛУГИ ПЕРФОРАЦІЇ МИ НАДАЄМО НА ЛИСТАХ З ЧОРНОГО, ОЦИНКОВАНОГО МЕТАЛУ, НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ТА АЛЮМІНІЯ РІЗНИХ МАРОК. КУПИТИ ПЕРФОРЮВАНІ ЗАГОТОВКИ НЕМОЖЛИВО, ТАК ЯК МИ ВИГОТОВЛЯЄМО ВИРОБИ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ НАШОГО КЛІЄНТА. ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КІЛЬКОСТІ УДАРІВ НА ЗАГАЛЬНОМУ ОБСЯЗІ ЗАМОВЛЕННЯ. НАБІР ІНСТРУМЕНТА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ОБМЕЖЕНИЙ, ЗАЗВИЧАЙ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ХОДОВІ ПОЗИЦІЇ. МИ Ж ПРАКТИКУЄМО ЗАКУПІВЛЮ ІНСТРУМЕНТА ПІД ВАШІ ЗАМОВЛЕННЯ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ ДЛЯ ОБОХ СТОРІН. ТАКИЙ ВАРІАНТ СПІВПРАЦІ ВИГІДНИЙ ДЛЯ ПОСЛУГИ ПЕРФОРАЦІЇ НА ДОВГОТРИВАЛЕ СПІВРОБІТНИЦТВО. ЗАМОВИТИ АБО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ ЗА ВАРТІСТЮ ВИРОБУ ВИ МОЖЕТЕ У НАС НА САЙТІ ЗАПОВНИВШИ ФОРМУ АБО ЗВЕРНУВШИСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ ДО МЕНЕДЖЕРА КОМПАНІЇ.
НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО І ВІДМІННА КОМАНДА   ГОТОВІ ВИКОНАТИ ЗАМОВЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ОБСЯГУ

В МАКСИМАЛЬНО КОРОТКІ ТЕРМІНИ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.