ЛАЗЕРНА РІЗКА

ЛАЗЕРНИЙ РОЗКРОЙ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

about-1about-2

Лазерна порізка металу це сучасний, надточний і головне швидкий спосіб обробки листів.
Даний вид розкрою дозволяє робити деталі будь-якої складної геометричної форми, а також витримати вимогу високої якості до краю виробу, без додаткових механічних обробок.
Для замовника послуги лазерного різання є переважним видом розкрою металу. Даний розкрій зекономить не тільки час, а й ресурси, що позитивно впливає на якість готового виробу.

about-1about-2

Наше виробництво має обладнання потужністю від 1-1,5 кВт, це гарантує якість розкрою деталей товщиною від 0,5-8 мм, діапазон товщин залежить від матеріалу. Різка листового металу здійснюється на обладнанні BODOR та SENFENG-SF-3015G(Китай). Верстати оснащені системою програмного управління (ЧПУ), що дозволяє вирізати заготівки за складним контуром. Існує звичайно ряд обмежень, припустимо матеріал, його товщина, можливість різання під певним кутом. Всі можливості Ви можете дізнатися, звернувшись до нас у консультаційний центр.
Для порізки замовлення за допомогою ЧПУ обладнання ми запитуємо або виготовляємо певний формат креслень, такі як файли dxf (контур розгортки 1:1 з AutoCAD), за допомогою яких робиться оптимальне розміщення деталей на площині листа.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ МЕТАЛУ:

about-1about-2

При роботі з давальницькою сировиною та наявності файлів dxf для розкрою терміни виготовлення скорочуються до 3-5 робочих днів, залежно від обсягу робіт.

– ІДЕАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ГЛАДКОЇ ПОВЕРХНІ.
– НЕМАЄ МЕХАНІЧНОГО ВПЛИВУ, ЩО ВИКЛЮЧАЄ ПОМИЛКИ ПРИ ОБРОБЦІ;
– ТОЧНІСТЬ ПОЗИЦІОНУВАННЯ ЛАЗЕРНОЇ ГОЛІВКИ, ДОПУСК ВСЬОГО 0,08ММ;
– КОНТУР РІЗУ МОЖЕ БУТИ НАЙСКЛАДНІШИМ, ВІН ОБМЕЖЕНИЙ ТІЛЬКИ ФАНТАЗІЄЮ    КЛІЄНТА;
– ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Порізка на ЧПУ обладнанні надає можливість розкрою профільної труби (перфотруби, отвори в трубах, перфоровані наскрізні отвори). Допустима довжина труб до 3000 мм прямокутного або квадратного перерізу з товщиною стінки не більше ніж 3 мм.
Розкрій будь-якого металу здійснюється за допомогою термічної дії під високим тиском певних газів (азотом або киснем). Ціна відповідає витратам цих газів. Габарити робочої поверхні столу 1500мм х 3000мм. Листи такого формату зручні в експлуатації та логістиці. Різка металу проводиться за попередньо узгодженими із замовником технологічними картами розкрою.
Відповідно, звернувшись до нас Ви зможете проконсультуватися та підібрати для себе оптимальний варіант цінової пропозиції.

ПРИ НЕОБХІДНОСТІ    ЗА БАЖАННЯМ ЗАМОВНИКА

ВИКОНУЄМО ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ РОЗКРОЇ.

НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО І ВІДМІННА КОМАНДА   ГОТОВІ ВИКОНАТИ ЗАМОВЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ОБСЯГУ

У МАКСИМАЛЬНО КОРОТКІ ТЕРМІНИ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.