ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ

НАДАННЯ ЗВАРЮВАЛЬНО-СЛЮСАРНИХ ПОСЛУГ

about-1about-2

Одним з найпоширеніших послуг з об’єднання металевих елементів у нероз’ємний виріб є зварювання. Наша компанія надає повний цикл обробки металу, починаючи від розробки креслень, закінчуючи збиранням та фарбуванням виробу. Один із важливих процесів збирання виробів – з’єднання зварюванням. Надавши креслення (ескіз) для виконання замовлення, наші фахівці зроблять високоточне зварювання із застосуванням слюсарних робіт, а також надамо безкоштовну консультацію з конструкційних питань виробу. Звертаємо Вашу увагу, всі зварювально-слюсарні роботи проводять у нас на підприємстві без виїзду майстрів на об’єкт.

ВИДИ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ

ПРОВОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА.

  • Аргонно-дугове зварювання (аргоном) — роботи виконуються середі вуглекислого газу. Може використовуватися електрод, що плавиться або неплавиться. Застосовується для зварювання кольорових металів та з’єднання легованих сталей, а також нержавіючої сталі та титанових сплавів. При цьому забезпечується гарна якість зварних швів, особливо підходить, коли важлива естетична складова.

  • Контактне зварювання — набуло широкого поширення в промисловості, основною перевагою є практична відсутність необхідності використання присадкових матеріалів, флюсів і газів.

  • Напівавтоматне дугове зварювання (напівавтомат) — є найбільш поширеною та основною технологією на промислових підприємствах. Тому є кілька причин: воно економічне, якість зварних швів досить висока, особливо якщо це зварювання низьковуглецевих сталей.

  • Пристрілювання шпильок.

ВИДИ СЛЮСАРНИХ РОБОТ:

about-1about-2

Слюсарні роботи по металу – це поєднання процедур, що супроводжують обробку виробів механічним шляхом, їх припасування та з’єднання за допомогою металовиробів.

– РІЗКА ТРУБ НА СТРІЧКОВОЇ ПИЛІ;
– ЗАЧИЩЕННЯ ШВІВ;
– ПОЛІРУВАННЯ, ШЛІФОВКА;
– ВСТАНОВЛЕННЯ БОНОК, ЗАКЛЕПОК;
– НАРІЗАННЯ РІЗЬБ;
– ЗЕНКУВАННЯ, СВЕРЛІННЯ;
– ЗБІРКА.

ЗВАРЮВАЛЬНО-СЛЮСАРНІ РОБОТИ НЕСУТЬ В СОБІ РЯД ПЕРЕВАГ,    ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ МАЙЖЕ У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ПРОМИСЛОВОСТІ.

ЯКІСТЬ ГАРАНТУЄМО!

МИ З РАДІСТЮ НАДАМО ПОСЛУГИ ЗВАРЮВАЛЬНО СЛЮСАРНИХ РОБІТ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ   БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ — ДОМОВИМОСЯ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.