КОНСТРУКТОРСЬКА РОЗРОБКА

ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

about-1about-2

Конструкторська документація – набір технічних креслень та певних файлів для виробництва виробів. Виготовлення розробки проводиться за технічним завданням, ескізом або прикладом виробу (зразка) замовника.
Для будь-яких робіт, які виготовляються у нас на підприємстві, потрібне проектування. На початковому етапі виготовляємо проект моделі в 3d або складальний вузол Solid Works. Після чого модель перетворюємо на розгортку (файл dxf контур розгортки в масштабі 1:1), по якій проводиться розкрій деталі на устаткуванні ЧПУ (лазерна різка, пробивка металу). За допомогою розгортки робимо план розкрою металу з оптимальним розміщенням деталей на площині листа.

about-1about-2

Наступним кроком є виготовлення креслень у форматі PDF. В першу чергу файл призначений для візуалізації загального виду виробу та окремо кожної деталі для збирання. Додатково у ньому вказується інформація про вимоги до якості та критерії виробництва кожної деталі.
На відміну від dxf файлів, pdf, не вимагають жодних додаткових програм і відкриваються на будь-якому пристрої, що дозволяє нам не тільки працювати, по них на ділянках згинання та складання, а й узгоджувати вироби перед запуском у виробництво безпосередньо із самим замовником.
Після проектування замовлення до документів прикріплюється текстовий документ специфікація. Функція документа складається з сукупності найменувань деталей, що збираються між собою в єдиний вузол (металевий виріб), розроблений конструктором. Специфікація допомагає систематизувати номенклатуру виробу в установленому порядку та визначає склад складальної одиниці.

ДЛЯ РОЗРОБКИ КРЕСЛЕНЬ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ПОТРІБНО:

Запорукою успіху є правильна розробка креслень. Наш відділ конструкторської розробки у найкоротший термін виготовить повний пакет документів відповідно до вимог нашого замовника

– ДЕТАЛІЗОВАНИЙ ЕСКІЗ ВІД РУКИ ЗАМОВНИКА З УСІМА ВИМОГАМИ ДО ВИРОБУ;
– ЗРАЗОК ГОТОВОГО ПРОДУКТУ;
– ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ.
РОБЛЯЧИ ПРАВИЛЬНІ КРЕСЛЕННЯ    БЕЗ ПЕРЕРОБОК ТА ДООПРАЦЮВАНЬ

МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШ ЧАС!

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ВАШ СПОКІЙ   ВИТРИМАЄМО ОБУМОВЛЕНІ ТЕРМІНИ

ГАРАНТУЄМО ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.