ТОКАРНО-ФРЕЗЕРНІ РОБОТИ

ФРЕЗЕРНА І ТОКАРНА ОБРОБКА МЕТАЛУ / ГАЛЬВАНІЗАЦІЯ.

about-1about-2

Наша компанія надає повний цикл виробництва деталей та металоконструкцій за розумною ціною. Серед послуг розробка конструкторської документації (проектування), лазерне різання металу, розкрій на координатно-пробивному пресі, згинання металу, зварювальні роботи, збирання та порошкове фарбування. Працюючи на ринку тривалий час, ставши надійними партнерами для інших компаній, ми можемо у комплексі з нашими роботами надавати послуги токарно-фрезерних робіт, гальванізацію металу та покриття оловом. Замовляючи ці додоткові послуги, у нас Ви заощаджуєте свій час, а також витрати на логістику.

about-1about-2

Фрезерування (фрезерна обробка) – це механічна обробка різки площин, пазів, при якій діючий інструмент (фреза) здійснює обертальний рух. Замовити послугу легко! Заповнюєте форму наприкінці сторінки і наші спеціалісти зроблять точний розрахунок ціни для Вашого замовлення, а також у разі потреби зможуть проконсультувати з технічних питань.

about-1about-2

Токарна обробка – це механічна обробка різки зовнішніх і внутрішніх поверхонь, таких як циліндричні і конічні форми, торцювання, відрізання, зняття фасок, виготовлення жолобків, нарізання внутрішніх та зовнішніх різьблень на токарних верстатах. Точіння – одна з найдавніших технічних операцій, яка була механізована за допомогою примітивного токарного верстата.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТОКАРНО-ФРЕЗЕРНИХ РОБОТ:

about-1about-2

Замовлення оформлюється трьома варіантами надання інформації про кінцевий продукт.

– ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ЗА КРЕСЛЕННЯМИ ЗАМОВНИКА;
– ВИГОТОВЛЕННЯ ЗА ЗРАЗКОМ СТАРОЇ ДЕТАЛІ;
– РОЗРОБКА ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ЗГІДНО ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ ЗАМОВНИКА АБО ЕСКИЗУ.

Гальванізація – це метод покриття одного металу будь-яким іншим шляхом електролізу. Гальванізують поверхні в декоративних та антикорозійніх цілях. У промисловості найчастіше це саме для зміцнення металевої поверхні виробів та захисту від впливу зовнішнього середовища, наприклад від корозії; зазвичай гальванізують цинком (оцинкування), міддю, хромом, нікелем. У роботі використовуються такі види металів: сталь (всі марки: СТ3, СТ10, СТ45 … і т.д.) і нержавіюча сталь (AISI 304, AISI 430, AISI 201).

ВСІ РОБОТИ  ЯКі виконуює НАШа КОМПАНІя

ВИКОНУЮТЬСЯ ЯКІСНО І В ТЕРМІН!

РОБОТА НА РИНКУ ПОНАД 10 РОКІВ  МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ

РІЗНИЙ КОМПЛЕКС РОБІТ З МЕТАЛУ.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.