Виготовлення корпусів

корпусні вироби

У нашому оточенні дуже багато техніки або електричних приладів, які потребують захисту. Захистом може послужити короб з будь-якого матеріалу, але все ж таки найчастіше застосовуваним і доступним в експлуатації матеріалом є метал. Металообробка або корпусні вироби у Броварах та Київській області ви можете замовити у нас. Ми компанія, яка спеціалізується на даному виробництві. Маємо величезний досвід у виготовленні нестандартних корпусів та металоконструкцій. На сьогоднішній день наша команда має в штаті 35 співробітників з технічною освітою, які легко спроектують металевий корпус під Ваші агрегати з доповненням усіх комплектуючих.

Корпус – це основа виробу, що захищає електроніку від зовнішніх впливів, механічних пошкоджень та несе антивандальні функції. При цьому надає неповторний дизайн, який може відрізняти ваш продукт від конкурентів. Замовити корпус із листового металу від виробника легко. Головне ідея нового проекту, а втілення та розробка під технічні можливості підприємства лягає вже на наших фахівців. Корпус з металу за способами збирання відрізняються на збірно-розбірні або цільнозварні. Також є можливість здачі виробів комплектно, в такому випадку складальні роботи проводить замовник. Критерії складання встановлюються залежно від умов експлуатації корпусів або виготовляються за наявним технічним завданням.

Як показує практика, клієнт попередньо проводить моніторинг компаній відповідно до своїх вимог. Маємо конкурентну вартість на роботи компанії. Ми не використовуємо бюджетних матеріалів і тому компанія займає середню нішу цінової політики ринку України. Вартість металевого корпусу залежить від часових витрат обладнання, і матеріалу з якого він буде виготовлений. На відміну від наших конкурентів, ми не практикуємо ціноутворення від тоннажу. Розрахунки виводяться інженером-технологом індивідуально при кожному зверненні замовника. Також у компанії практикується замовлення тестового зразка корпусних виробів безкоштовно. Ви можете проконсультуватися щодо умов співпраці з компанією зателефонувавши до нас або написавши нам на пошту, прикріпивши ескіз або технічне завдання.
Види корпусних виробів, які підвладні виробництву нашої компанії: промислові корпуси, монтажні бокси, алюмінієві, металеві піддони, корпуси з нержавіючої сталі, інформаційні та вендингові автомати, сейфи, корпуси для РЕА (радіоапаратури), електроніки, аудіотехніки та металеві шафи та інше.

ДЛЯ ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ
ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИРОБИ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ У НАС!

ВИГОТОВЛЕННЯ КОРПУСНИХ ВИРОБІВ.
ПОСЛУГИ ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.