ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

ПОСЛУГИ ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ МЕТАЛЕВИХ ВИРОБІВ

about-1about-2

Метод фарбування полімерним покриттям є популярною альтернативою рідким фарбам. Порошкова фарба це порошок дрібного помолу, створений на основі полімерних матеріалів з певними захисними властивостями. До складу порошку не входять розчинники і тому фарби вважаються безпечними. А палітра кольорів за шкалою RAL не поступається рідким фарбам. Цікавимивластивостями порошкового фарбування є поверхня фарби, так звана текстура, а також ступінь блиску. За допомогою вибору текстури та ступеню блиска фарби можна кардинально змінити вигляд виробу, підібрати під будь-який дизайн-проект, без зміни кольору.

about-1about-2

Технологія. Для фарбування порошковим методом метал має бути чистим, а також знежиреним. Наноситься фарба в один тонкий і рівний шар за допомогою пульверизатора, потім випікається при температурі 160-200℃. У кожного виробника свої вимоги до температури випікання. Недотримання температурних режимів та збільшення жару несе за собою дефекти фарбування.

ПРЕРОГАТИВА ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ МЕТАЛУ:

about-1about-2

Порошкове фарбування це найкращий вибір для захисту та декорування виробів із металу.

— ЕКОНОМІЧНІСТЬ – ФАРБА НАНОСИТЬСЯ В ОДИН ШАР, А ЗАЛИШКИ ЩО ОСИПАЛИСЯ ПРИ РОЗПИЛЕННІ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ВТОРИНО. ПОРІВНЯННЯ З ЛАКОФАРБОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ ЧАСОВІ ВИТРАТИ НА ПІДГОТОВКУ І ФАРБУВАННЯ ВИРОБІВ – МІНІМАЛЬНІ.

— ЕКОЛОГІЧНІСТЬ – ФАРБА НЕ МАЄ ЗАПАХУ І ПОВНІСТТЮ БЕЗПЕЧНА.

— ВИСОКІ ДЕКОРАТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ – КОЛЬОРОВА ГАМА ПО ТАБЛИЦІ RAL, ТОБТО БУДЬ-ЯКИЙ КОЛІР І СТРУКТУРА ФАРБУВАННЯ.

— ДОВГОВІЧНІСТЬ ПОКРИТТЯ

– ФАРБА НЕ ВИЦВІТАЄ НА СОНЦІ, ЗАХИЩАЄ ВІД КОРОЗІЇ МЕТАЛУ ПРИ ДІЇ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, А ТАКОЖ МАЄ ПРОТИУДАРНІ ВЛАСТИВОСТІ.

Наша компанія має свою ділянку порошкового фарбування з габаритами печі 1800х1800х1800 мм. На ділянці щодня проводиться прибирання, щоб унеможливити потрапляння сторонніх частинок у фарбу. Наші фахівці суворо дотримуються технологій порошкового фарбування. Після фарбування всі вироби проходять перевірку відділом технічного контролю, у разі наявності вад (непрофарбування) – виріб переробляється.

ЗАМОВИВШИ У НАС ПОСЛУГИ ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ    ВИ МОЖЕТЕ ЗАВЖДИ РОЗРАХОВУВАТИ НА

РОЗУМНУ ЦІНУ ТА ВИСОКУ ЯКІСТЬ.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЛЕГКО!   МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ ВАШІ ІДЕЇ В ЖИТТЯ!

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.