11 РОКІВ НА РИНКУ

ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОВИРОБІВ ТА ПОСЛУГ ПО ОБРОБЦІ МЕТАЛІВ.

Наша компанія працює на ринку з 2008 року. Ми є командою професіоналів, яка успішно веде свою роботу понад 11 років! По вашому замовленню працюють кращі фахівці з великим досвідом роботи в своїй області. Система нашої роботи заснована на заохоченні ініціативи, дотримання чи випередження термінів і строгому дотриманні виробничих інструкцій. Кожен працівник зацікавлений в якісній та швидкій роботі. Тому наша компанія працює як єдиний скоординований механізм для забезпечення найкращого результату для клієнта! Ми впроваджуємо наш накопичений досвід, отриманий не тільки наполегливою працею, але і методом проб і помилок, в існуюче виробництво в інтересах наших клієнтів. Всі труднощі, які ми подолали в процесі нашої роботи, зробили нас сильнішими і вселили упевненість в майбутнє нашої команди. Ми бачимо розвиток компанії та розуміємо, що в майбутньому ми станемо ще краще для вас, наших клієнтів!

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

ОФІС ТА ВСІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ РОЗМІЩЕНІ НА ОДНІЙ ТЕРИТОРІІ.

Наша компанія розташована на чотирьох основних майданчиках.

  • Офіс розташований в безпосередній близькості від виробничих приміщень. Тут ви можете оформити замовлення, отримати консультацію у наших фахівців, розрахувати кошторис або замовити розробку дизайну.
  • Виробничі потужності розташовані неподалік у трьох майстернях. Перша містить все високоточне обладнання з ЧПУ, подробиці якого ви можете знайти в розділі “НАШЕ ОБЛАДНАННЯ”.
  • У другому цеху ми виконуємо всі зварювальні та слюсарні операції – виконуємо напівавтоматичне зварювання, контактну, аргонодуговую зварку і зварювання шпильок. У цьому приміщенні виконуються роботи з очищення, полірування, шліфування, свердління, зенковке, токарної і фрезерної обробки і складання виробів.
  • Остаточний виробничий цикл знаходиться в третьому цеху. В ньому ми готуємо деталі до фарбування з полімерним покриттям, здійснюємо сам процес фарбування, а також перевіряємо і пакуємо вироби перед відправкою клієнту.
Спільне розташування дозволяє нам бути єдиною командою, щоб більш ретельно контролювати весь виробничий процес. А також на кожному етапі приймати найбільш вигідні та оптимальні рішення для найкращої реалізації вашого замовлення.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ДО КОЖНОГО КЛИЕНТА ТА ДО КОЖНОГО ЗАМОВЛЕННЯ.

Наша компанія практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми працюємо з великими замовленнями, а також можемо взяти невелику партію або розмістити індивідуальне приватне замовлення. Наші виробничі потужності дозволяють нам виробляти великі партії продукції в розумні терміни. Ціна обговорюється виходячи з обсягу оброблюваної продукції, складності робіт, витраченого часу і інших ресурсів компанії. Постійні клієнти можуть розраховувати на більш лояльну цінову політику по відношенню до себе. Це знижки, виробничі пріоритети, додатковий сервіс. Ми любимо і цінуємо кожного з наших клієнтів!

ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2015 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СЕРЕД МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ.

Ми знаємо, як важко заробляти репутацію і знаходити нових постійних клієнтів, тому дуже серйозно ставимося до контролю якості наших продуктів або послуг. Ми ретельно відбираємо партнерів і постачальників – працюємо тільки з перевіреними і надійними. Адже кінцевий результат багато в чому залежить від сировини, матеріалів, використовуваного обладнання. Наші зусилля і вкладена робота були відзначені в 2015 році. В цьому році компанія «Метал-Трейд» отримала звання «Лідер галузі 2015 року в Київській області серед малих підприємств». Ми дуже пишаємося тим, що визнані лідерами в нашій галузі. Тому якість нашої продукції завжди на висоті. Зв’яжіться з нами з замовленнями і переконайтеся самі!

ДОТРИМАННЯ СТРОКІВ

МИ ЦІНУЄМО ЧАС КЛІЄНТІВ, ЯК СВІЙ.

Ми розуміємо важливість випуску продуктів або надання послуг точно у відведений час. Форс-мажорні ситуації, які можуть виникнути в процесі виробництва, ми вирішуємо в найкоротші терміни. При плануванні виробництва ми намагаємося зробити розрив у часі і врахуємо всі можливі нюанси і затримки. Наш великий досвід дозволяє нам мінімізувати всі ризики і доставити готовий продукт точно в строк. У нас завжди є діалог із замовником. Ми своєчасно надаємо інформацію про можливі помилки у процесі організації і супроводу замовлення. Це професіоналізм. Працюючи з нами, ви самі можете переконатися, що на кожному етапі виконання замовлення у нас працюють професіонали та фахівці в нашій області.

НАШ ДОСВІД    ЦЕ ЯКІСТЬ ДЛЯ ВАС

ПРАЦЮЙТЕ З НАМИ І ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ!

НАШІ ПЕРЕВАГИ   ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ І МИ ДОМОВИМОСЬ!

ПРАЦЮЄМО З 2008 РОКУ

11 РОКІВ НА РИНКУ

ОФІС ТА ВИРОБНИЦТВО РАЗОМ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

ЛІДЕР ГАЛУЗІ В 2015 РОЦІ

ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД