ГНУТТЯ МЕТАЛУ

ГНУТТЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

about-1about-2

Гнуття металу є однією з найпопулярніших послуг у виробництві. Застосовується вона, що б додати всій заготівлі, або якоїсь її частини, вигнуту форму. Допомагає впоратися з цією операцією гибочна машина з числовим програмним забезпеченням (ЧПУ).
На підприємстві розташовані два листозгинальних верстата АМАDА (Японія) і DURMA (Туреччина), що дозволяє виробляти згинальні роботи різного рівня складності, а наші замовники можуть порадіти стислими термінами на замовлення.

about-1about-2

Важливий критерій для роботи ЧПУ обладнання наявність коректних файлів. Тільки при правильно розроблених кресленнях (pdf файлів) ми можемо виготовити деталь максимальної точності. Замовивши послугу згинання у нас, наші фахівці перевірять надані креслення, при необхідності погоджено внесуть технологічні зміни і виконають процес. Ви отримаєте замовлення в термін з дотриманням всіх вимог до виробу.

Характеристики згинального верстата ЧПУ:

about-1about-2

Співвідношення товщі металу (позначена “S”) та довжини його сгину (позначена “L”).

– S = 0,5 – 3 мм : L < 2500 мм;
– S = 4 мм : L < 2000 мм;
– S = 5 мм : L < 1500 мм;
– S = 6 мм : L < 1000 мм;
– S = 8 мм : L < 500 мм.

Також, ми маємо можливість погнути вироби з листового металу труби під певним радіусом. На сьогоднішній день у нас невеликий примітивний трубогиб і вальцювання. Наш ручній верстат працює тільки з допомогою фізичної сили, без зусиль людини отримати результат не вийде. Повторюваність деталей досягти складніше, так як фахівцю потрібно кілька разів пропустити заготовки через вальці, що б досягти заданого результату. Товщина оброблюваного металевого листа від 0,5 мм до 2 мм, максимальна довжина гиба до 800 мм. Для труби квадратної R від 100мм до 500мм, круглої R від 300 мм до 500 мм.

Для більш докладної інформації    набирайте наших консультантів.

Беріть у нас вироби під замовлення!

Ми з радістю надамо Вам послуги   з гнуття чорного металу, нержавіючої сталі, оцинкування або алюмінію

за розумною ціною!

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Заповніть форму для розгляду можливості та вартості виготовлення замовлення.