КОНСТРУКТОРСЬКА РОЗРОБКА

ПРОЕКТУВАННЯ І РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

about-1about-2

Конструкторська документація — набір технічних креслень і певних файлів для виробництва виробів. Виготовлення розробки проводиться за технічним завданням, ескізом або наприклад зразком виробу замовника.
Для будь-яких робіт, які виготовляються у нас на підприємстві, необхідно проектування. На початковому етапі виготовляємо проект моделі в 3d або складальний вузол в Solid Works. Після чого модель перетворюється в розгортку (файл dxf контур розгортки в масштабі 1:1), по якій здійснюється розкрій деталей на обладнанні ЧПУ (лазерна різка, розкрій на координатному пресі). З допомогою розгортки з оптимальним розміщенням на листовому металі робиться розкрій деталей на площині необхідного формату.

about-1about-2

Наступним кроком є виготовлення креслень у форматі pdf. В першу чергу файл призначений для візуалізації загального вигляду виробу і окремо кожної деталі для збірки. Додатково в ньому вказується інформація про вимоги до якості та критерії виробництва кожної деталі.
На відміну від dxf файлів pdf не вимагають ніяких додаткових програм і відкриваються на будь-якому пристрої, що дозволяє нам не тільки працювати на ділянках гнуття і збірки віробу, а й погоджувати креслення перед запуском у виробництво безпосередньо з самим замовником.
Після проектування замовлення до документів додається текстовий документ — специфікація. Функція документа складається із сукупності найменувань деталей, що збираються, між собою в єдиний вузол (металевий виріб) розроблений конструктором. Специфікація допомагає систематизувати номенклатуру вироби в установленому порядку та визначає склад складальної одиниці.

ДЛЯ РОЗРОБКИ КРЕСЛЕНЬ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЗНАДОБИТЬСЯ:

Запорукою успіху є правильна розробка креслень. Наш відділ конструкторської розробки в найкоротші терміни виготовить повний пакет документів відповідно до вимог нашого замовника.

– ДЕТАЛІЗОВАНИЙ ЕСКІЗ ВІД РУКИ ЗАМОВНИКА З УСІМА ВИМОГАМИ ДО ВИРОБУ;
– ЗРАЗОК ГОТОВОГО ПРОДУКТУ;
– ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ.
РОБЛЯЧИ ПРАВИЛЬНІ КРЕСЛЕННЯ    БЕЗ ПОМІЛОК

МИ ЕКОНОМИМО ВАШ ЧАС!

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ВАШ СПОКІЙ   ДОТРИМУЄМ ОБУМОВЛЕНІ ТЕРМІНИ

ГАРАНТУЄМО ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.