ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

ПОСЛУГИ ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ МЕТАЛЕВИХ ВИРОБІВ

about-1about-2

Метод фарбування полімерним покриттям є популярною альтернативою рідких фарб. Порошкова фарба — це порошок дрібного помелу, створений на основі полімерних матеріалів з певними захисними властивостями. До складу порошку не входять розчинники і з цієї причини фарби вважаються безпечними. А палітра кольорів за шкалою RAL не поступається рідким фарб. Перевага порошкового фарбування – поверхня фарби, так звана текстура, а також ступінь блиску. З допомогою вибору текстури фарби можна кардинально змінити зовнішній вигляд виробу, підібрати під будь-який дизайн-проект, без зміни кольору.

about-1about-2

Технологія. Для фарбування порошковим методом метал повинен бути чистим, а також знежиреним. Наноситься фарба в один тонкий і рівний шар за допомогою пульверизатора, а потім випікається при температурі 160-200℃. У кожного виробника свої вимоги до температури випікання. Недотримання температурних режимів та збільшення шару несе за собою дефекти фарбування.

ПРЕРОГАТИВА ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ МЕТАЛУ:

about-1about-2

Порошкове фарбування це кращий вибір для захисту та декорування виробів з металу.

– ЕКОНОМІЧНІСТЬ – ФАРБА НАНОСИТЬСЯ В ОДИН ШАР, А ЗАЛИШКИ ЩО ОБСИПАЛИСЯ ПРИ РОЗПИЛЕННІ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ВДРУГЕ. У ПОРІВНЯННІ З ЛАКОФАРБОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ ЧАСОВІ ВИТРАТИ НА ПІДГОТОВКУ ТА ФАРБУВАННЯ ВИРОБУ – МІНІМАЛЬНІ.
– ЕКОЛОГІЧНІСТЬ – ФАРБА НЕ МАЄ ЗАПАХУ, НЕШКІДЛИВА І ПОВНІСТЮ БЕЗПЕЧНА.
– ВИСОКІ ДЕКОРАТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ – ГАМА кольорів ПО ТАБЛИЦІ RAL, Тобто БУДЬ-який КОЛІР І СТРУКТУРА ФАРБУВАННЯ.
– ДОВГОВІЧНІСТЬ ПОКРИТТЯ – ФАРБА НЕ ВИГОРЯЄ НА СОНЦІ, ЗАХИЩЕНА ВІД КОРОЗІЇ МЕТАЛУ ПРИ ВПЛИВІ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, А ТАКОЖ МАЄ ПРОТИУДАРНІ ВЛАСТИВОСТІ.

Наша компанія має свою ділянку порошкового фарбування з габаритами печі 1800х1800х1800 мм. На ділянці щодня проводиться прибирання, що б виключити попадання чужорідних частинок у фарбу. Наші фахівці суворо дотримуються технологій порошкового фарбування. Після фарбування всі вироби проходять перевірку відділом технічного контролю, у разі наявності вад (непрокрасів) — виріб переробляється.

ЗАМОВИВШИ У НАС ПОСЛУГИ ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ    ВИ МОЖЕТЕ ЗАВЖДИ РОЗРАХОВУВАТИ НА

РОЗУМНУ ЦІНУ ТА ВИСОКУ ЯКІСТЬ.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЛЕГКО!   МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ ВАШІ ІДЕЇ В ЖИТТЯ!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.