РОЗКРІЙ НА КОРДИНАТНО-ПРОБИВНОМУ ПРЕСІ

ПРОБИТТЯ / ПЕРФОРАЦІЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

about-1about-2

Розкрій на координатно-пробивном пресі здійснюється нашою компанією — це процес, що дозволяє виконувати на заготівках з листового металу отвори за заданими координатами. По-простому, це верстат з різними видами ударних насадок (коло, квадрат, прямокутник, соти…), які роблять отвори у листі металу, створюючи заготівку необхідної форми.
Пробивання металу дозволяє розкроїти вироби з допомогою dxf файлів (розгорток) з найвищою точністю до 0,05 мм. В порівнянні з лазерною різкою металу на пробивання листа пресом витрачається менше ресурсів, відповідно його робота оцінюється в рази дешевше. Перевага цінової політики та швидкість обробки деталей створює конкуренцію іншим видам розкрою, але тільки в тому випадку якщо вироби з тонкого металу. Наш висічний верстат працює з тонколистовим металом не більше 2 мм. Після висікання на заготівках залишаються перетинки, якщо у Вас високі вимоги до торцю деталі, то даний виріб потрібно додатково обробляти механічним шляхом.

about-1about-2

В наявності на підприємстві ми маємо два координатно-пробивні (ЧПУ) верстата японської фірми «AMADA» Vipros 2510 і Pega 244. Один з них основний, другий — помічник. Це виділяє нас перед нашими конкурентами і розвантажує виробництво в сезон великої завантаженості.
У числі наших послуг: повне пробиття отворів (розкрій), пуклівка, формування, штампування, жалюзі, замки, містки і витяжка металу. Робоче поле револьверного преса 1250мм на 3000мм. По товщині металу обмеження: чорна сталь і оцинковка від 0,5 мм до 2 мм, нержавіюча сталь від 0,5 мм до 1 мм.

ПРИКЛАДИ ТИПОВИХ ВИРОБІВ ДЛЯ РОЗКРОЮ НА КООРДИНАТНО-ПРОБИВНОМ ПРЕСІ:

about-1about-2

При роботі з давальницькою сировиною та наявності файлів dxf для розкрою терміни виготовлення скорочуються до 3-5 робочих днів, в залежності від обсягу робіт.

– ПЕРФОРАЦІЯ МЕТАЛУ;
– КОРПУСА, КОРОБИ МЕТАЛЕВІ ПІД ОБЛАДНАННЯ;
– ПЕРФОРОВАНІ ПЛАНКИ;
– СКЛАДСЬКІ СТЕЛАЖІ, ШАФИ;
– КРІПИЛЬНІ ДЕТАЛІ;
– ОБЛИЦЮВАННЯ, ПАНЕЛІ;
– ОФІСНІ МЕБЛІ З МЕТАЛУ;
– ПРОФІЛІ ТА ІНШЕ.
ПОСЛУГИ ОБРОБКИ МЕТАЛУ ПРОБИВНИМ ПРЕСОМ    ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ З ДОПОМОГОЮ ФОРМИ ЗАМОВЛЕННЯ АБО ВИСЛАТИ НАМ ПАКЕТ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РОЗКРОЮ НА НАШУ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ:

office@metall-a.com

НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО І ВІДМІННА КОМАНДА   ГОТОВІ ВИКОНАТИ ЗАМОВЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ОБСЯГУ

В МАКСИМАЛЬНО КОРОТКІ ТЕРМІНИ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.