ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ

НАДАННЯ ЗВАРЮВАЛЬНО-СЛЮСАРНИХ ПОСЛУГ

about-1about-2

Одним з поширених послуг по об’єднанню металевих елементів в нероз’ємне виріб є зварювання. Наша компанія надає повний цикл обробки металу, починаючи від розробки креслень, закінчуючи складанням і фарбуванням конструкцій. Один з важливих процесів складання виробів з’єднання зварюванням. Надавши креслення (ескіз) для виконання замовлення, наші фахівці проведуть високоточне зварювання із застосуванням слюсарних робіт, а також надамо безкоштовну консультацію з конструкційних питань виробу. Звертаємо Вашу увагу, всі зварювально-слюсарні роботи проводяться у нас на підприємстві без виїзду майстрів на об’єкт.

ВИДИ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ

ПРОВОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА.

  • Аргонно-дугове зварювання (аргоном) — роботи виконуються у середовищі вуглекислого газу. Може використовуватися плавящийся або неплавящийся електрод. Застосовується для зварювання кольорових металів і з’єднання легованих сталей, а також нержавійки і титанових сплавів. При цьому забезпечується висока якість зварних швів, особливо підходить, коли важлива естетична складова.
  • Контактне зварювання — отримало широке поширення в промисловості, основною перевагою є практичною відсутністю необхідності використання присадних матеріалів, флюсів і газів.
  • Полуавтоматне дугове зварювання (напівавтомат) — є найпоширенішою і основною технологією на промислових підприємствах. На це є кілька причин: економічність, при цьому якість зварних швів досить висока, особливо зварювання низьковуглецевих сталей.
  • Пристрілка шпильок.

ВИДИ СЛЮСАРНИХ РОБІТ:

about-1about-2

Слюсарні роботи по металу — це поєднання процедур, що супроводжують обробку виробів механічним шляхом, їх підгонка і з’єднання за допомогою металевих виробів.

– ПОРІЗКА ТРУБ НА СТРІЧКОВІЙ ПИЛЦІ;
– ЗАЧИСТКА ШВІВ;
– ПОЛІРУВАННЯ, ШЛІФУВАННЯ;
– УСТАНОВКА МЕТИЗІВ;
– НАРІЗАННЯ РІЗЬБ;
– ЗЕНКУВАННЯ, СВЕРЛОВКА;
– СКЛАДАННЯ, ПОКЛЕЙКА.
ЗВАРЮВАЛЬНО-СЛЮСАРНІ РОБОТИ НЕСУТЬ В СОБІ РЯД ПЕРЕВАГ,    ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ЇХ ЗАТРЕБУВАНІСТЬ І ВИКОРИСТАННЯ АБСОЛЮТНО У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ПРОМИСЛОВОСТІ.

ЯКІСТЬ ГАРАНТУЄМО!

МИ З РАДІСТЮ НАДАМО ПОСЛУГИ ЗВАРЮВАЛЬНО СЛЮСАРНИХ РОБІТ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ   БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ — ДОМОВИМОСЯ!

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.