ТОКАРНО-ФРЕЗЕРНІ РОБОТИ

ФРЕЗЕРНА І ТОКАРНА ОБРОБКА МЕТАЛУ / ГАЛЬВАНІЗАЦІЯ.

about-1about-2

Наша компанія надає повний цикл виробництва деталей і металоконструкцій за розумною ціною. У числі послуг розробка конструкторської документації (проектування), лазерна різка металу, розкрій на координатно-пробивном пресі, гнуття металу, зварювальні роботи, складання і порошкове фарбування. Працюючи на ринку тривалий час, ставши надійними партнерами для інших компаній, ми можемо в комплексі з нашими роботами надавати послуги токарно-фрезерних робіт, гальванізацію металу і покриття оловом. Замовляючи ці додаткові послуги у нас Ви економите свій час, а також витрати на логістику.

about-1about-2

Фрезерування (фрезерна обробка) — це механічна обробка різанням площин, пазів, при якій ріжучий інструмент (фреза) здійснює обертальний рух. Замовити послугу легко! Заповнюєте форму в кінці сторінки і наші фахівці зроблять точний розрахунок ціни для Вашого замовлення, а також у разі необхідності зможуть проконсультувати з технічних питань.

about-1about-2

Токарна обробка — це механічна обробка різки зовнішніх і внутрішніх поверхонь обертання, в тому числі циліндричних і конічних форм, торцювання, відрізання, зняття фасок, прорізання канавок, нарізування внутрішніх і зовнішніх різьб на токарних верстатах. Точіння — одна з найдавніших технічних операцій, яка була механізована з допомогою примітивного токарного верстата.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТОКАРНО-ФРЕЗЕРНИХ РОБІТ:

about-1about-2

Замовлення оформляється трьома варіантами:

– ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ПО КРЕСЛЕННЯХ ЗАМОВНИКА;
– ВИГОТОВЛЕННЯ ЗА ЗРАЗКОМ СТАРОЇ ДЕТАЛІ;
– РОЗРОБКА І ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ЗГІДНО З ТЕХНІЧНИМ ЗАВДАННЯМ ЗАМОВНИКА АБО ЕСКІЗОМ.

Гальванізація — це метод покриття одного металу іншим шляхом електролізу. Гальванізують поверхні в декоративних цілях, також у промисловості гальванізацію застосовують для зміцнення металевої поверхні виробів і захисту їх від впливу зовнішнього середовища, наприклад від корозії; зазвичай гальванизируют цинком (оцинковка), міддю, хромом, нікелем. В роботі використовуються наступні види металів: сталь (всі марки :СТ3, СТ10, СТ45…і т. д.) і нержавійка (AISI 304, AISI 430, AISI 201).

ВСІ РОБОТИ    ЗДІЙСНЕНІ НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

ВИКОНУЮТЬСЯ ЯКІСНО І В СТРОК!

ПРАЦЮЮЧИ НА РИНКУ ТРИВАЛИЙ ЧАС   МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ

КОМПЛЕКС РІЗНИХ РОБІТ ПО МЕТАЛУ.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ І ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.